Stylizacja paznokci

>


...pielęgnacja paznokci jest sztuką

ibd światowy lider w dziedzinie pielęgnacji dłoni, naturalnej płytki paznokcia oraz nakładania tipsów metodą żelową.


Tipsy, paznokcie żelowe, przedłużanie na formie

Przedłużanie płytki paznokcia polega na nałożeniu żelu światłoutwardzalnego na przyklejonego wcześnie tipsa lub formę. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać idealny kształt i wygląd paznokcia. Długość paznokcia i kształt dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Paznokcie żelowe są elastyczne i sprężyste, wyglądają bardzo naturalnie. Metoda nakładania żelu na tipsa, przedłużanie na formie lub nałożenie bezpośrednio na płytkę nie niszczy płytki paznokcia, jeśli wykonywana jest przez osoby specjalizujące się w tej dziedzinie.


> Pracujemy na światowej marce ibd, która jest liderem w stylizacji paznokci, gwarantuje trwałość i perfekcyjny wygląd. Żele są bezkwasowe dzięki czemu płytka paznokcia nie ulega zmianie pod nałożonym żelem.


> Manicure hybrydowy to nowość na rynku kosmetycznym. Dłonie oraz stopy z pięknie pomalowanymi paznokciami w modnym kolorze to prawdziwy atut kobiety. Ideałem jest zadowalający efekt, profesjonalnie wykonany manicure tak, aby cieszył nasze dłonie jak najdłużej. Już istnieje rozwiązanie, które pozwoli nam kobietom w codziennym zabieganiu i obowiązkach utrzymać piękno koloru swoich paznokci zachowując przy tym naturalny efekt.

Przebieg zabiegu:

-manicure klasyczny (wycięcie skórek,wymodelowanie płytki paznokcia, przygotowanie płytki paznokcia pod gelac lakier)

-nałożenie gelac lakier na płytkę paznokcia w kolorze wybranym przez klientkę i utwardzenie w lampie UV

-nałożenie cienkiej warstwy gelac top coat, która zabezpiecza głębie koloru i nadaje piękny połysk

czas zabiegu: 60min

Zalety manicure hybrydowego

-nakładany jak lakier

-wytrzymały jak żel

-kolor na paznokciach utrzymuje się 2 tygodnie

-nie niszczy, nie obciąża płytki paznokcia

-łatwy do usunięci, bez piłowania i zrywania

-wysycha w ciągu 2 minut

Jak poradzić sobie ze ściągnięciem gelac lakier nie uszkadzając naturalnej płytki paznokcia?

Aby usunąć gelac lakier moczymy paznokcie w gel remover lub czystym acetonie z dodatkiem witamin około 5-10 minut, następnie usuwamy warstwę rozpuszczonego gelac lakieru wacikiem lub kopytkiem jeśli warstwa jest grubsza. Uważamy, aby nie uszkodzić naturalnej płytki płytki paznokcia. Na koniec nakładamy odżywkę do paznokci i oliwkę dla odżywienia skórek.


MANICURE ŻELOWY

>

Płytkę paznokcia, szablon lub tips pokrywa się żelem, który łączy się i twardnieje w świetle lampy UV - jest to prawdopodobnie najmniej inwazyjny sposób przedłużania paznokci. Jest to idealne rozwiązanie dla Pań ze słabą i rozdwajającą się płytką. Żel to materiał niezwykle elastyczny, a zarazem bardzo trwały, imitujący paznokcie naturalne. Jest odporny na przebarwienia. Jego zaletą jest także przyczepność lakieru do paznokci, którym możemy cieszyć się do ok.2 tygodni.

Często klientki pytają, czy żel lub akryl niszczą paznokcie. Ani żel ani akryl nie niszczą paznokci. Przyczyną zniszczenia naszego paznokcia jest najczęściej nieprawidłowe zdjęcie masy żelowej lub akrylowej. Akryl rozpuszcza się w specjalnych preparatach,a żel spiłowujemy; trzeba przy tym bardzo uważać, aby nie uszkodzić naturalnej płytki paznokcia. Dlatego zawsze należy udać się do profesjonalistki, która posiada odpowiednie nakładki do frezarki oraz preparaty przeznaczone do tego typu zabiegu. Próby samodzielnego spiłowania, zgryzienia czy też oderwania mogą skończyć się głębokim uszkodzeniem płytki paznokci.